Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowych marek nie ma co się spodziewać. Inwestycje w obiekty handlowe w Polsce koncentrują się na parkach handlowych w małych miastach. W I kwartale 2024 roku na rynku przybyło 86,5 tys. Powierzchni handlowej, z czego 96 proc. W postaci parków – wynika z najnowszego raportu CBRE.

REIT-y pomogą rozwinąć rynek najmu w Polsce

Łącznie podpisane aneksy opiewają na ponad 1,6 tys. W Browarach Warszawskich otworzył się nowy craft bar Veselka. Koncept gastronomiczno-rozrywkowy uzupełni ofertę gastronomiczną Browarów Warszawskich. Pierwszy lokal Veselka powstał Odessie w Ukrainie, warszawski jest drugą lokalizacją marki. PsiBufet i Butternut Box wybudują w Zabrzu fabrykę, w której będą przygotowywać świeżą karmę dla psów. Obiekt o powierzchni najmu 40 tys.

W pierwszym dyskoncie w Gorzowie powstanie skup butelek! Inwestor właśnie stara się o pozwolenie na budowę

Dwie trzecie asortymentu stale się zmienia i co tydzień można znaleźć 150 nowych produktów. Nawet Amarkets: New Tool Group – CFD na ETF 1.500 produktów za mniej niż 5 zł. W Gorzowie parki handlowe wyrastają jak grzyby po deszczu.

Martes Sport w swoim rodzinnym mieście

Będzie to zatem trzeci sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy z nich znajduje się w galerii Feeria, a drugi w pawilonie przy ul. W VENDO PARK Gorzów Wielkopolski znajdą Państwo szeroką ofertę handlową proponowaną przez naszych najemców. Po kliknięciu na logo poniżej znajdą Państwo dodatkowe informacje o każdym ze sklepów. Sieć B&B Hotels planuje otwarcie dwóch kolejnych obiektów na terenie Polski. Hotele, łącznie oferujące blisko 200 pokoi, powstaną w Kaliszu i Lesznie.

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

– Ostatnią umowę na wynajem powierzchni podpisaliśmy z Rossmannem – mówi nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający w Trei Real Estate Poland. – Działkę pod Vendo Park zakupiliśmy w maju 2022 roku. Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę i obecnie jesteśmy na etapie prac przygotowawczych do rozpoczęcia realizacji projektu. Otwarcie obiektu zaplanowaliśmy na I kwartał 2023 roku – mówi nam Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. Vendo Park powstał na dwóch działkach o numerach 185/9 i 362 o łącznej powierzchni 7.475 mkw przy ul.

Obecnie w Gorzowie są trzy sklepy tej sieci – w centrum handlowym Nova Park, w parku handlowym N-Park oraz w galerii Askana. Myśliborskiej będzie zatem czwartym punktem na mapie Gorzowa. Z naszych informacji wynika, że najprawdopodobniej otwarte zostaną przy ul. Myśliborskiej takie sklepy, jak Media Expert, Dealz, KiK i Rossmann. Co prawda w przypadku drogerii zastanawia nas tak bliska lokalizacja dwóch sklepów tej sieci.

Firma buduje w Polsce Vendo Parki. Najbliżej Gorzowa zlokalizowany jest Vendo Park w Myśliborzu. Znani są już pierwsi najemcy, którzy pojawią się w Vendo Parku. Jednym z nich jest sieć odzieżowa Sinsay. Obecnie w Gorzowie działają trzy sklepy Sinsay należące do sieci LPP – w centrum handlowym Nova Park, w parku handlowym N-Park oraz w galerii Askana.

  1. Dla naszych klientów przygotowaliśmy 107 miejsc parkingowych.
  2. Prace budowlane rozpoczęły się jesienią 2022 roku i zostały zakończone wiosną 2023 roku.
  3. Powierzchnia najmu w parku handlowym wynosi 3.240 mkw.
  4. BNP Paribas Real Estate Poland przygotował raport „Rynek nowoczesnego handlu w Polsce”.

Kolejny ma zostać otwarty w parku handlowym Niepodległości. Vendo Park ma być kompaktowym parkiem handlowym o powierzchni użytkowej 3240 m.kw. – Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany. Na terenie Vendo Parku znajdą się cztery sklepy. Naszym celem jest taki dobór najemców, który będzie odpowiadał na potrzeby lokalnej społeczności i dywersyfikował dostępną w mieście ofertę.

Vendo Park to kompaktowy park handlowy o powierzchni użytkowej 3240 m.kw., który powstał przy ul. Myśliborskiej pomiędzy sklepem Netto, a Agata Meble. Prace budowlane rozpoczęły się jesienią 2022 roku i zostały zakończone wiosną 2023 roku. Centrum handlowo-usługowe będzie zlokalizowane na powierzchni 3200 m². Na terenie Vendo Parku znajdą się cztery lokale.

Na terenie parku handlowego zlokalizowano cztery sklepy. Powierzchnia najmu w parku handlowym wynosi 3.240 mkw. Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca Przyczyny i konsekwencje poślizgo Forex częścią Pepco Group. Mieszkańcy Gorzowa mają obecnie do dyspozycji dwa sklepy Dealz – jeden jest w N-Parku przy ul. Chemicznej, drugi w Galerii Askana.

Za realizację parku handlowego w Gorzowie Wielkopolskim odpowiada STB Budownictwo. To kolejna wspólna realizacja z Trei Real Estate. W budowie są kolejne inwestycje – m.in. Myśliborskiej powstaje Vendo Park, czyli kompaktowy park handlowy. Jesienią 2022 roku rozpoczęły się pierwsze prace na działce pomiędzy sklepem Netto, a salonem Agata Meble m.in. Wycinka drzew i porządkowanie terenu, a następnie wylewanie fundamentów.