To właśnie wtedy można upolować najtańsze bilety. Za miejsce siedzące w drugiej klasie, kupując bilet z odpowiednim wyprzedzeniem, zapłacimy tylko 131 zł 56 gr. W pierwszej klasie będzie to już od 219 zł 56 gr. Promocja Dzień Dziecka z PKP Intercity jak co roku skierowana jest do najmłodszych, którzy w ten sposób mogą wykorzystać swoje święto.

Biuletyn informacji publicznej i informacje na temat środków unijnych

  1. W pierwszej klasie będzie to już od 219 zł 56 gr.
  2. Może to być dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna czy nawet książeczka zdrowia.
  3. Dotyczy ona podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2.
  4. Rodziny planujące przejazd pociągami ekspresowymi EIC lub EIP mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego.

Uprawnione do skorzystania z promocji są dzieci i młodzież do 16 roku życia. PKP Intercity ma też coś dla rodziców, dziadków czy opiekunów, którzy 1 czerwca tego roku planują podróże koleją. Mogą oni skorzystać z promocji skierowanych do rodzin i grup, Steve Neeson na przykład z oferty Taniej z Bliskimi. Uprawnia ona do 30% zniżki dla grupy 2 do 6 osób, obejmująca przejazdy pociągami kategorii TLK lub IC. Warto również pamiętać, że w ramach oferty można dodatkowo skorzystać z przysługującej ulgi ustawowej.

Kibicuj z sercem, podróżuj z PKP Intercity!

Rodziny planujące przejazd pociągami ekspresowymi EIC lub EIP mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego. Wystarczy w tym celu podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. Wtedy każdy z członków grupy otrzyma Broker UOB Kay Hian Recenzja: jaka współpraca może okazać się 30-procentową zniżkę na bilet. Ulgi przewidziane są również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Mogą oni liczyć na 30% upustu na zakupione bilety, jeśli przynajmniej dwie uprawnione osoby będą podróżowały wspólnie.

Zasady zakupu biletu w pociągu

Klasie pociągów PKP Intercity możliwe są za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Należy go okazać podczas kontroli biletów. Może to być dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna czy nawet książeczka zdrowia. PKP Intercity przypomina, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, który obchodzimy 1 czerwca, spółka PKP Intercity przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. Dotyczy ona podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2.

Sześć zagranicznych miast, do których dojedziesz z Polski pociągiem. Od 87 zł za bilet!

Polacy mogą podróżować z kraju też do Budapesztu. Z samego serca kraju do Węgrzech dojedziemy, w zależności od pociągu, dojedziemy od 11 godz. Najtańsze bilety, jakie znaleźliśmy zaczynają się od 109 zł 56 gr (w drugiej klasie) lub od 131 zł 56 gr (w drugiej klasie). Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp.

Wyjątkiem są bilety EIP — te można dostać jedynie w kasach biletowych. Darmowe bilety PKP to doskonała okazja, aby w Dzień Dziecka wybrać się na wycieczkę ze znajomymi lub rodziną i w ciekawy sposób spędzić święto najmłodszych. Warto jednak pamiętać, że są pewne ograniczenia. Sprawdziliśmy ceny na przejazdy za miesiąc.

Darmowe bilety na pociągi PKP może pobrać każde dziecko, które ukończyło 4 lata i nie ukończyło 16 lat. Kolejnym kierunkiem, w którym dojedziemy bezpośrednio pociągiem z Polski, jest Bratysława. Podróż trwa niespełna 10 godz., a za bilet kupowany z miesięcznym wyprzedzeniem trzeba zapłacić od 87 zł 56 gr (druga klasa) do 109 zł 56 gr (pierwsza klasa). W Polsce jest wiele do zobaczenia. Ale gdy nasze wybrzeże, góry i Mazury nie wystarczają – warto ruszyć za granicę. Szczególnie, że do wielu europejskich państw można dostać się z Polski pociągiem.

Warto wiedzieć też o tym, że w przypadku takich tras można wybrać opcje z kuszetką. Trzeba się liczyć jednak z poniesieniem sporego wydatku sięgającego od kilkuset zł w jedną stronę. Szanowni Państwo,obecnie odnotowujemy zwiększony ruch w naszym systemie sprzedaży.

Taka podróż, w zależności od połączenia, będzie trwać od około 7,5 do niespełna 9,5 godz. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o planowanych zmianach w rozkładach jazdy, nowych promocjach zapisz się do naszego newslettera. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, o której odjeżdża Twój pociąg – dobrze trafiłeś! W tym miejscu możesz sprawdzić rozkład jazdy na trasę, która Cię interesuje.

Niewielu Polaków wie o tym, że z Polski można pojechać pociągiem za granicę do sześciu ciekawych miast. Jest to znacznie wygodniejsza opcja niż podróż samochodem czy autokarem. W ten wyjątkowy dzień dzieci będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity za darmo po całej Polsce. Wystarczy mieć mniej niż 16 lat. Poza Czechami pociągiem z Warszawy Centralnej pojedziemy też do Wiednia.

Podpowiadamy, dokąd możecie trafić koleją i jak przygotować się do międzynarodowej podróży. Pociągiem z Warszawy Centralnej w ciągu Cboe planuje powrót krypto jako szef mówi że wymiana weszła w przestrzeń zbyt wcześnie niespełna 9 godzin dostaniemy się też do Wilna. Za bilet do stolicy Litwy, kupowany z odpowiednim wyprzedzeniem, damy od 110 zł.

Listę tych sześciu miast zamieściła na swoim profilu prowadząca profil @nalutkowo. W ubiegłym czeskim “orient expressem” do Pragi wybrała się reporterka “Faktu”. Kuszetka deluxe z Warszawy w jedną stronę dla dwóch osób kosztowała 600 zł. Zachęcamy też do sprawdzenia innych form zakupu biletu w aplikacji PKP Intercity.

Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Jak informuje PKP, promocja obowiązuje 1 czerwca 2024 r. We wszystkich pociągach krajowych wskazanych w rozkładzie jazdy. Dzieciom przysługują bilety na pociągi TLK, IC, EIC i EIP, na miejsca siedzące w 2 klasie. Gdzie odebrać darmowe bilety PKP na Dzień Dziecka? Wystarczy zgłosić się do kasy biletowej na danym dworcu i poprosić o bilet na wybrane połączenie lub można pobrać go bezpośrednio u konduktora w pociągu.