Przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług, w celach analitycznych oraz statystycznych. Szczegóły w polityce plików cookie, polityce prywatności oraz regulaminie świadczenia usług. Wraz z nową nazwą,  zmianie ulegnie adres strony Bruce Kovner internetowej oraz dokumenty firmowe w których  występuje nazwa spółki. Pozostałe dane w tym również NIP, KRS, numer konta bankowego, numery telefonów, adres stacjonarny, a także adresy poczty elektronicznej pozostaną bez zmian.

TAURON Nowe Technologie – zmiana nazwy spółki TAURON Dystrybucja Serwis

Ten rytm zużycia energii nie zawsze pokrywa się jednak z profilem czasowym produkcji ze źródeł odnawialnych. Centrum Formacyjno-Szkoleniowe Księżówka w Zakopanem pozyska dzięki umowie nowoczesną instalację PV wraz z systemem magazynowania energii. Instalacja powstająca w Księżówce zostanie posadowiona na dachu carportu, który stanowi integralną część projektu. Część wyprodukowanej w tym miejscu energii Metoda Waikoffa w handlu będzie trafiać do akumulatora o pojemności 40 kWh z opcją rozbudowy do 140 kWh. Producent urządzenia gwarantuje jego prawidłową pracę przez co najmniej 22 lata.– To inwestycja, która ma dać pewien impuls dla inwestorów zainteresowanych produkcją zielonej energii. Wskazuje pewną konieczność – chcesz efektywnie korzystać z tańszej, ekologicznej energii, zaopatrz się w urządzenie do jej gromadzenia.

TAURON Nowe Technologie wybuduje pierwszy magazyn energii na Podhalu

  1. Zmiana nazwy spółki jest konsekwencją przede wszystkim połączenia, na przełomie roku, TAURON Dystrybucja Serwis oraz Magenta Grupa TAURON.
  2. Projekt ten ma kolosalne znaczenie w takich miejscach jak Zakopane, do którego ciągną turyści spragnieni kontaktu z naturą i miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu.
  3. Dzięki nowoczesnej technologii centrum osiągnie niezależność energetyczną.
  4. Przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług, w celach analitycznych oraz statystycznych.
  5. Instalacja powstająca w Księżówce zostanie posadowiona na dachu carportu, który stanowi integralną część projektu.
  6. Część wyprodukowanej w tym miejscu energii będzie trafiać do akumulatora o pojemności 40 kWh z opcją rozbudowy do 140 kWh.

Zmiana nazwy spółki stanowi nowe otwarcie w relacjach z partnerami biznesowymi i klientami. Spółka przygotowała nową dedykowaną ofertę innowacyjnych produktów związanych z nowoczesnym oświetleniem Led, produktami smart city, e-mobility oraz związanych z efektywnością energetyczną. TAURON wybuduje magazyn energii i instalację fotowoltaiczną w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym „Księżówka” w Zakopanem.

TAURON Nowe Technologie S.A. pracuje nad magazynami zielonej energii

Nowa nazwa nie ma także wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych umów. – Zastosowanie przemysłowego magazynu energii ma służyć optymalizacji zużycia energii z ogniw Sezon zarobków: firmy Estée Lauder fotowoltaicznych zainstalowanych na terenie zakopiańskiego ośrodka. W większości obiektów przemysłowych zużycie energii elektrycznej podlega rytmowi dziennemu związanemu ze specyfiką działalności.

Artur Warzocha, senator IX kadencji został prezesem spółki Tauron Nowe Technologie

Projekt ten ma kolosalne znaczenie w takich miejscach jak Zakopane, do którego ciągną turyści spragnieni kontaktu z naturą i miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu. Czyste powietrze i nieskażone ludzką działalnością środowisko są dla nich tak samo ważne, jak wygodny i czysty pokój czy smaczne, regionalne jedzenie – dodaje Artur Warzocha. W czasie szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych jest pokrywane ze zmagazynowanej energii bez powstawania tak zwanych pików poboru mocy szczytowej. Zastosowanie przemysłowych magazynów energii zabezpiecza też użytkownika przed negatywnym wpływem innych instalacji fotowoltaicznych na sieć energetyczną.

TAURON Dystrybucja Serwis to teraz TAURON Nowe Technologie

Dzięki nowoczesnej technologii centrum osiągnie niezależność energetyczną. Zmiana nazwy spółki jest konsekwencją przede wszystkim połączenia, na przełomie roku, TAURON Dystrybucja Serwis oraz Magenta Grupa TAURON. W jego wyniku zakres prowadzonego biznesu został rozszerzony o nowe technologie, projekty i usługi. Nazwa została dostosowana do portfolio spółki oraz wymagań współczesnego rynku. TAURON Nowe Technologie odzwierciedla rozszerzony profil biznesowy spółki, nastawiony na innowacyjne produkty oraz usługi dla biznesu i JST.